Atribuită
Cumpărare directă
1 acid acetilsacilic 100 mg cp 180 2 acid valproic cu sar,300mg cp 510 3 acid valproic cu sar,500mg cp 750 4 aspenter 75 mg cp 870 5 atorvastatin 80 mg cp 90 6 carbamazepina 200 mg cp 960 7 claritine cp 10 8 clavusin sol fl 1 9 clorzoxazona cp 90 10 clotrimazol crema tub 31 11 dexametazona filoe fl 5 12 depakine 500 mg cp 1140 13 diclofenac gel tub 12 14 dulcolax 5 mg dr 180 15 essentiale cp 270 16 enterol 250 mg cp 40 17 extraveral cp 120 18 eliquis 5 mg cp 180 19 gabaran 300 mg cp 60 21 hemorzon crema tub 4 22 lagossa 150 mg cp 2250 23 levomepromazin cp 450 24 lioton gel tub 6 25 metronidazol 250 mg cp 28 26 milgamma n cp 30 27 mydocalm 150 mg cp 68 28 neuromultivit cp 60 29 neurotop retard 300 mg cp 90 30 orfiril long 1000 mg plic 90 31 timonil retard 300 mg cp 180 32 triderm crema tub 7 33 ultraproct ung tub 1 34 velyn 100 mg cp 180 35 vessel due f cp 180
- Număr anunț
- DA26075360
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
- Furnizor / câștigător
- DEXTER INVEST SRL (CUI 4020302)
- Cod CPV
- 85149000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.215,24 RON
- Valoare atribuită
- 6.215,24 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.