Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator TRAFIC A4 75 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM TAFF 10 Pix PENSAN TRIBALL 140 Folie protectie A4 TAFF 200 Folie protectie 50 microni 100 GEANTA LAPTOP DACO GL 164 1 Capse 24/6 10 Agrafe birou nr 2-28mm AR 10 Perforator 45 coli Metalic NOKI 1 Plic silicon C6 150 Creion corector MILAN 5 Pix roller V7 HI-TECPOINT reinarcabila 10 DOSAR SINA CARTON 300 Dosar din carton de incopciat 1/2 100 Dosar plastic TAFF 100 Sfoara alba bumbac 10 Pix ROUND STIC diverse culori 5
- Număr anunț
- DA26058248
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.952,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.952,56 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.