Atribuită
Cumpărare directă
Foarfece profesional pentru gard viu, cu motor STIHL 2-MIX, în versiune pentru modelare. Cuțit dublu de tăiere. Potrivit atât pentru tăierea pe verticală cât și pentru tăierea pe orizontală. Greutate mică și vibrații reduse. Mecanism corelat special, cu până la 5.100 curse/minut pentru o viteză mare a cuțitului și implicit o tăietură fină (similar imagine). Capacitate cilindrică cm³ 22,7 Putere kW/CP 0,7/1 Greutate kg 1) 5,3 Nivel presiune acustică dB(A) 2) 95 Nivel putere acustică dB(A) 2) 107 Valoarea bibrațiilor stănga/dreapta m/s² 3) 2,3/2,3 Turaţie 1/min 5.100 Distanţă între dinţi mm 30 Lungime a tăieturii cm 75 Volum rezervor l 0,46 Factor K- conform Dir. 2006/42/EC 2,5 Factor K- conform Dir. 2006/42/EC 2,5 Viteza la putere maximă Um 8.500 mai putin
- Număr anunț
- DA26054840
- Autoritate contractantă
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI 27295841)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI 4693120)
- Cod CPV
- 16160000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.698,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.698,99 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.