Atribuită
Cumpărare directă
GLETUL MESERIASULUI 5KG 1 X 8.40 HOLZ SURUB 3,5 X 3,5 1000/CUTIE 1 X 42.02 TRAFALET 18CM 1 X 8.40 SILICON SANITAR 1 X 13.87 VOPSEA NEAGRA PITURA 1 X 8.40 TRAFLET 10CM 2 X 5.04 DILUANT 1 X 9.24 GRATAR TRAFALET 2 X 2.52 VOPSEA DECORATIVA 25KG 1 X 176.47 PRAIMER VOPSEA 4L 2 X 42.02 VAR COLOR 9L 3 X 178.15 ADEZIV CM 11 5KG 1 X 11.76 GLETIERA 1 X 4.20 BANDA PROTECTIE 48MM 2 X 7.14 FOLIE PROTECTIE 5/4 4 X 7.98 TRAFLET VAR 25 CM 1 X18.91 PENSULA N 50 1 X 3.36 BIDINEA VAR 1 X 19.32
- Număr anunț
- DA26083824
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.004,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.004,16 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.