Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ACCESORII PENTRU COMPUTER PROCESOR AMD RYZEN 3 3200G, 3.6 GHZ 1 417.65 417.65 PLACA DE BAZA GIGABYTE B450M DS3H 1 324.37 324.37 MEMORIE HYPER X FURY BLACK 4 G DDR4 2400 MHz CL15 1 90.76 90.76 SSD KINGSTON KC600 256 GB 1 186.55 186.55 SURSA ATX 500W, VENTILATOR ORIZONTAL MARE 1 57.98 57.98 INTEL E5-2660 2.2GHZ 8C 20M 95W + HEATSINK R720 R720XD DR4100 (GARANTIE 12 LUNI) REFURBISHED 814.29 814.29 KIT MEMORIE RAM ECC 64 (16GB X 4 SAMSUNG IBM 2RX4 PC3L-10600R ECC REGISTRED 49Y1565 PH M393B2G70DB0-YH9 (GARANTIE 12 LUNI ) REFURBISHED 4 287.40 1149.60 SWITCH NETGEAR PROSAFE GS105E CU 5 PORTURI GIGABIT, MANAGEMENT 2 154.62 309.24 ALIMENTATOR RASBERRY PI 3A 2 49.58 99.16 SURSA ATX 500W, VENTILATOR ORIZONTAL MARE 120MM 1 57.98 57.98 SSD KINGSTON KC600 256 GB 1 186.55 185.55 WEBCAM LOGITECH C270 6 173.95 1043.70 SSD KINGSTON KC600 256 GB 6 185.65 1113.90 WEBCAM LOGITECH c922 HD PRO STREAM HD 1080P 1 1043.70 1043.70 BOXE CANYON CNS-CSP203 6 31.09 186.54 MEMORIE USB ADATA UV 330 64GB USB 3.1 BLACKM 5 48.74 243.70 7324.67
- Număr anunț
- DA26063523
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.324,67 RON
- Valoare atribuită
- 7.324,67 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.