Atribuită Cumpărare directă

Hartie imprimanta cu margini perforate ( tractor/ matriciala ) 1800 coli/cutie ,55g A3 in 1 exp

Număr anunț
DA26100117
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.146,25 RON
Valoare atribuită
2.146,25 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.146,25 RON

din 2.146,25 RON estimat