Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masuratori si analiza privind consumul de energie electrica in vederea achizitionarii si instalarii unui generator de curent electric la sediul Consiliului Judetean Ilfov, conform Anunt Publicitate ADV1158402

Număr anunț
DA26041052
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Furnizor / câștigător
ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI 34147856)
Cod CPV
71314100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.900 RON
Valoare atribuită
5.900 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.900 RON

din 5.900 RON estimat