Atribuită
Cumpărare directă
Servicii licente - aplicatii online, stocare in cloud microsoft 1 TB (80 buc) si licente antivirus(5 licente) necesare pentru a asigura protecţie împotriva viruşilor, evită site-urile web nesigure şi descărcările suspecte.Licentele asigura posibilitatea de upgrade la orice versiune ulterioara a programelor achizitionate.Licentele trebuie sa respecte schema de licentiere a producatorului.
- Număr anunț
- DA26095774
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.676,24 RON
- Valoare atribuită
- 44.676,24 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.