Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 5 prize Schuko, 16A, cablu 3m, cu intrerupator si protectie, gri, GEMBIRD PRELUNGITOR GEMBIRD 5 x prize Schuko - SPG3-B-10C PRELUNGITOR GEMBIRD 5 x prize Schuko, 3m, 16A, cu intrerupator si protectie, grey, „SPG3-B-10C” SKU: SPG3-B-10C EAN: 8716309068659 Categorie: Prize & prelungitoare Producator: GEMBIRD Garantie: 24 luni Informații suplimentare Tip accesoriu prelungitor Utilizat pentru casa/ birou Numar prize Schuko x 5 Tip stecher pt. conectare la retea Schuko (T) Altfel de prize fara altfel de prize Lungime (m) 3 m Amperaj 16 A Protectii protectie supratensiune protectie copii Culoare gri Smart nu Altele intrerupator Link producător: http://www.gmb.nl/item.aspx?id=6865; 1 buc x 37,82 ron/buc.Termen de livrare 2 zile de la finalizarea achizitiei in SICAP. Referat nr. 24717 din 27.07.2020.

Număr anunț
DA26054787
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31224100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,82 RON
Valoare atribuită
37,82 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,82 RON

din 37,82 RON estimat