Atribuită Cumpărare directă

1514/22.07.20(OCP) ISO 22241-1:2019 Diesel engines — NOx reduction agent AUS 32 — Part 1: Quality requirements Limba engleza - 1 bucata - 170,53 lei fara TVA 2. ISO 22241-1:2019/AMD 1:2019 Diesel engines — NOx reduction agent AUS 32 — Part 1: Quality requirements — Amendment 1 Limba engleza - 1 bucata - 71,80 lei fara TVA 3 ISO 22241-2:2019 Diesel engines — NOx reduction agent AUS 32 — Part 2: Test methods Limba engleza - 1 bucata - 709,04 lei fara TVA 4 ISO 22241-3:2017 Diesel engines — NOx reduction agent AUS 32 — Part 3: Handling, transportation, and storage Limba engleza - 1 bucata - 260,28 lei fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 august 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau online, cu cardul bancar. Standardele se vor livra către clienți doar în variantă electronica.

Număr anunț
DA26077446
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.211,65 RON
Valoare atribuită
1.211,65 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.211,65 RON

din 1.211,65 RON estimat