Atribuită
Cumpărare directă
Pompa submersibila, pentru ape murdare, 3000W+20m Furtun pompieri 2" Caracteristici tehnic: carcasa din inox cu dubla etansare in baie de ulei. Asigura utilizarea cu succes a acestei pompe atat in instalatii fixe cat si temporare pentru transferul apelor cu impuritati in suspensie, a apelor menajere, irigarea suprafetelor mici, golirea sau umplerea piscinelor, sau transferul lichidelor necorozive. Modolaitati de folosire: drenaj, priza de apa, si pomparea apelor uzate. Performanta de la 6,000 la 25,000 litri / h, inaltimea alimentarii cu apa pana la 7-20 m, scufundari adancime de pana la 7m.
- Număr anunț
- DA26096690
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 42122000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,59 RON
- Valoare atribuită
- 470,59 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.