Atribuită Cumpărare directă

HMI Scrub NP - antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor - 20 FL OxidIce Air b - dezinfectant de nivel inalt (testat pe Clostridium difficile)- 20 FL

Număr anunț
DA26052234
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat