Atribuită
Cumpărare directă
USB 3.0 KINGMAX 64GB MB-03, compact, aliaj aluminiu, black „KM64GMB03B” „KM-MB03-64GB/BK” Capacitate (GB): 64 GB Interfata: USB 3.0 Rata de transfer la citire (MB/s): nespecificat Rata de transfer la scriere (MB/s): nespecificat Culoare: negru Material: aluminiu Altele: cu capac Garantie: 60 luni.
- Număr anunț
- DA26076742
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Galati (CUI 3126756)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 30233180-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,50 RON
- Valoare atribuită
- 157,50 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.