Atribuită Cumpărare directă

Servicii de paza umana cu personal neinarmat, achizitionate suplimentar pentru zilele de 1,2,3,6,7,8,9,10,13,14,15,16,17,20,21,22,23,24,27,28,29,30,31 iulie 2020 cate 4 ore/zi si pentru zilele de 4,11,18,25 iulie 2020 cate 8 ore/zi. TOTAL = 23 x 4 ore +4 x 8 ore = 124 ore

Număr anunț
DA26070723
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat