Atribuită Cumpărare directă

. COTLET PORC FARA OS CONG. KG 10,320 CARTOFI ROSII RO.10KG BUC BU 3 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 9,875 ARNOS SPAGHETTI 400G PG 10 CIO PIPER MACINAT 15G PG 5 CIO CIMBRU 8G PG 5 DELIKAT LEGUME 750G PG 1 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 12 AGRICOLA COCOSEL PADURE C KG 8,240 PIEPT DE PUI FILE IQF CG. BU 8 ARDO BROCCOLI MIX 2,5KG BU 4 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 4 RONDELE SOMON 150-250G KG KG 4,320 SALROM SARE MARUNTA 1KG CU 1 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L ST 6

Număr anunț
DA26092710
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.079,43 RON
Valoare atribuită
1.079,43 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.079,43 RON

din 1.079,43 RON estimat