Atribuită Cumpărare directă

Canal cablu semirotund 70 x 18 mm, 2 m, gri, PVC ignifugat - 70 bucati Canal cablu (jgheab) 25 x 25 mm, 2 m, alb, PVC ignifugat- 20 bucati

Număr anunț
DA26101343
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44322100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.435 RON
Valoare atribuită
1.435 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.435 RON

din 1.435 RON estimat