Atribuită Cumpărare directă

Cutie metalica cu rama cornier OL, 30x30x3, cu plasa bordurata perimetral, zincata 200x60x0.3MM, cu usa culisanta L1500x1000x1000MM

Număr anunț
DA26101404
Autoritate contractantă
Comuna Alexandru cel Bun (CUI 2613036)
Furnizor / câștigător
SANDI SRL (CUI 2041317)
Cod CPV
45223600-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.070 RON
Valoare atribuită
4.070 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.070 RON

din 4.070 RON estimat