Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR SAPUN BUC 4 19.16 MANSON WC BUC 10 2.353 SPRAY MARCAJ ALB BUC 2 25.21 SACI MENAJERI 120L BUC 18 11.7644 SACI RAFIE BUC 50 1.0924 C ALU 30 BUC 2 50.42 CONEX PAND 8*100 BUC 4 0.6725 BURGHIU 10 BUC 1 19.75 AUTOFORANT BUC 6 0.0917 PROFIL ALUMINIU BUC 7 56.7229 SIG F+M GR BUC 1 22.52 SIG F+M 10R BUC 2 20.67 SIG 16R BUC 6 21.68 SIG DIF 16R BUC 1 88.24 BEC LED 50W BUC 1 49.58 PUTZGRUND 15L BUC 1 157

Număr anunț
DA26051600
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU (CUI 29404767)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.426,62 RON
Valoare atribuită
1.426,62 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.426,62 RON

din 1.426,62 RON estimat