Atribuită Cumpărare directă

1-Corp de iluminat cu led, stradal 50W ,5000lm, Ip65,6500K,Garantie 2 ani-10buc x135.90 lei =1359 lei 2-Corp de iluminat de siguranta, 7.5W, autonomie 3 ore ,3 ani garantie -10 buc x 126.70 lei=1267 lei 3-Corp deiluminat cu led,liniar 48W,120lm/W,5760lm ,Ip65,1500mm,50000 ore,5 ani garantie 24 bucx139 lei=3336 lei 4 Bec Led E27,model glob A60,10W=85W,6400K, lumina rece, 900lm,2 ani garantie, 20 buc x7.8 lei=156 lei 5 Tub led 600mm,9W 900lm,6500K,2 ani garantie , 10 buc x 9.5 lei=95 lei 6 Tub led,1200mm,Lumina rece,15W 2500lm,Osram 10 buc x69 lei=690 lei

Număr anunț
DA26058712
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
EXPERT AUTENTIC SRL (CUI 34825401)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.903 RON
Valoare atribuită
6.903 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.903 RON

din 6.903 RON estimat