Atribuită
Cumpărare directă
Aprov-BSMIL-Lab.Tratare nr.neces.13981/03.07.20 Cuva sticla G7 drum optic 40mm Buc 2*211=422 Cuva sticla G4 drum optic 10mm Buc 2*112=224 Pipeta gradata 10ml clasa A Glassco12520204 10*11=110 Trietanolamina pa CHEM118484303 1L 1*82=82 Clorura de sodiu pa CHEM117941206 1kg 1*32=32 A1539822 Hydroxylamine hydrochloride 99% Alfa Aesar 100g Buc 1*149=149
- Număr anunț
- DA26087758
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.019 RON
- Valoare atribuită
- 1.019 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.