Atribuită Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMENTATIE REFACERE APARARI DE MAL - DOCUMENTATII AVIZE, CU, DTAC, PT+DDE , PENTRU LUCRARI DE APARARE MAL ÎN COMUNA HĂGHIG Termen de prestare 10 zile Garanție de bună execuție 5 % din valoarea contractului fără TVA

Număr anunț
DA26092354
Autoritate contractantă
Comuna Haghig (CUI 4404583)
Furnizor / câștigător
AGSAND PROD SRL (CUI 35430426)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.000 RON
Valoare atribuită
26.000 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.000 RON

din 26.000 RON estimat