Atribuită
Cumpărare directă
DISC FLEX POLIZAT-3BUC,MANUSI PROTECTIE-5BUC,DISC FLEX 115-10BUC,DISC FLEX 230-9BUC,CHEIE MANDRINA-1BUC,SFOARA-30ML,APOMETRU 1/2-1BUC,CONEXPAND-10BUC,CENTURA PROTECTIE-1BUC,DISC FLEX DIAMANTAT-1BUC,MANUSI MENAJ PROTECTIE-5BUC,PROIECTOR 50W-9BUC,PLASA IMPLETITA 15M-9BUC,PLASA IMPLETITA 170M-2BUC,PLASA IMPLETITA 2M-2BUC,DIBLU+HOLSURUB-50BUC
- Număr anunț
- DA26092543
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,39 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.