Atribuită
Cumpărare directă
1. Cartus color Ricoh MP C2503SP - 6 buc x 390 lei 2. Cartus negru Ricoh MP C2503SP - 3 buc x 213 lei 3. Cartus SKY CR728 - 1 buc x 86.50 lei 4. Cartus Pantum pd219 - 1 buc x 167 lei 5. Cartus Pantum 411X - 3 buc x 280 lei 6. cARTUS rICOH mp301sp - 2 buc x 107 lei 7. Cartus WPS Epson EP26/27 - 1 buc x 46.8 lei 1. Hartie copiator A4 - 75 TOP X 11.35 LEI
- Număr anunț
- DA26060503
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.184,55 RON
- Valoare atribuită
- 5.184,55 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.