Atribuită Cumpărare directă

Oglinda baie cu lupa: kit montare inclus; material inox, sticla, iluminare pe ambele fete cu lumina rece tip LED; brat cu lungime reglabila 22-32 cm; factor de marire 5X; sursa de alimentare baterie 1,5 V; diametru min. 17 cm.

Număr anunț
DA26082410
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
DIMANCHE SRL (CUI 22098938)
Cod CPV
38622000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.690 RON
Valoare atribuită
3.690 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.690 RON

din 3.690 RON estimat