Atribuită Cumpărare directă

Cant. PRESIDENT TEL.OAIE CCA 1, KG 1,580 BANANE CI.CCA.18KG C.I CA 1 LAMAI AR 500G BUC CI BU 1 PERE FORELLE CL KG CI KG 3,666 KIWI CL 1KG C.I BU 1 PEPENE VERDE RO KG C.I KG 7,720 PEPENE VERDE RO KG C.I KG 6,885 STRUGURI ALBI GR KG CI KG 0,980 STRUGURI NEGRI IT KG CI KG 1,000 ANANAS CR CLB.5-6 KG C.I KG 2,020 ANANAS CR CLB.5-6 KG C.I KG 1,740 MERE GRANNY IT KG CI VRAC KG 2,632 MERE GRANNY IT KG CI VRAC KG 2,206 NECTARINE GR KG C.I VRAC KG 3,072 PIERSICI PLATE GR VRAC KG KG 0,974 RODII PE KG CI VRAC KG 1,422 LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L CA 1 GINA UNT ARAH.CROC.350G BO 1 GINA UNT DE ARAHIDE 350G BO 1 TPS MIERE SALCAM 900G BO 1 ELMAS MIGDALE CRUDE 250G PG 1 BALOC.BISC.GRAN.ZAH700G PG 1 BALOC.CIAMBELLE 700G PG 1 BALOCCO GIRANDOLE 350G BU 1 OLA BISCUITI CR.LAMAIE 15 BU 1 OLA BISCUITI CU UNT 130G BU 1 DOBROGEA B.TOAST AL500G BU 1 HOCHL. BR.TOP.FEL.CASCAVA BU 1 HOCHLAND BR.TOP.FEL.SMANT BU 1 LA MINUT MUSTAR 300G BO 1 BONITO TON CU MAIONEZA 18 BU 3 SALAM SARBESC FEL.GASTRO BU 1 SISSI SUNCA DIN PIEPT PUI BU 1 SALAM SIBIU FEL.100G CR BU 1 CD.ING.CHOCO HAZELNUT 750 BU 1 NAP.ING.CIOCO CACAO 900ML BU 1 NAPOCA ING.VANILIE 900ML BU 2 MA.ING.CIOCO CIRESE 1000M BU 2 NESTLE CORN FLAKES MI.+AR PG 5 OET.MUSLI.C.FRUCTE 300G CU 3 FELEACUL HALV.CACAO200G PC 2 FELEACUL HALVA 200G PC 2 IZVORUL ALB NECARB.2,0PET ST 6 NESQUIK DUO CER.INT.225G PG 1 TOMI KETCHUP PICANT 500G BU

Număr anunț
DA26092690
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
825,55 RON
Valoare atribuită
825,55 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

825,55 RON

din 825,55 RON estimat