Atribuită Cumpărare directă

1 SIGMA D5796-500ML DULBECCO#S MODIFIED EAGLE#S MEDIUM - HIGH GLUCOSE, WITH 4500 MG/L GLUCOSE, L-GLUTAMINE, AND SODIUM BICARBONATE, WITHOUT 6 BUC 2 SIGMA M4655-500ML MINIMUM ESSENTIAL MEDIUM EAGLE, WITH EARLE'S SALTS, L-GLUTAMINE AND SODIUM BICARBONATE, STERILE-FILTERED. CELL CULTURE 6 BUC 3 SIGMA P5493-1L PHOSPHATE BUFFERED SALINE 10X CONCENTRAT 3 BUC 4 SIGMA P4333-100ML PENICILLIN -STREPTOMYCIN SOLUTION*STABIL IZED 6 BUC 5 SIGMA T3924-100ML TRYPSIN-EDTA SOLUTION (1X)*CELL CULTURE TESTED 6 BUC 6 SIGMA F7524-500ML FETAL BOVINE SERUM 3 BUC 7 SIGMA CGD1-1KT CELL GROWTH DETERMINATION KIT, MTTBASED 1 BUC 8 SIGMA APOAF-20TST APOPTOSIS DETECTION KIT 1 BUC

Număr anunț
DA26061789
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.994,64 RON
Valoare atribuită
9.994,64 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.994,64 RON

din 9.994,64 RON estimat