Atribuită Cumpărare directă

Tableta Grafica Trust Panora, 10inch, Black

Număr anunț
DA26093060
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.13 BRASOV (CUI 29368583)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.848,70 RON
Valoare atribuită
2.848,70 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.848,70 RON

din 2.848,70 RON estimat