Atribuită Cumpărare directă

crema cif 5 buc ace 1 l 5 buc solutie gresie 3 buc bureti vase 30 buc role prosop u.f 12 buc

Număr anunț
DA26075018
Autoritate contractantă
primaria francesti (CUI 2541100)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,68 RON
Valoare atribuită
180,68 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,68 RON

din 180,68 RON estimat