Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare LAMPA STRADALA 250W COMTEC Buc 4 239.5 958 LC1D40AP5 3P EVL CONTACTOR 40A AC3 18,5KW 230V50HZ include taxa timbru verde de 0.50 lei/buc Buc 2 239.5 479 LRD340 REL.TH T3 PL.LISSE 30-40A include taxa timbru verde de 0.5 lei/buc Buc 1 210.08 210.08 LC1D09P5 3P CONTACTOR 9A AC3 4KW 230V 50HZ include taxa timbru verde de 0.50 lei/buc Buc 1 54.62 54.62 TABLOU METALIC 400X400X200 Buc 1 142.86 142.86 HO7RN-F 4X4 CBL ML 15 9.24 138.6 PLATBANDA ZINCATA 25X4 Kg 27 6.3 170.1 FY 1.5 CBL ML 10 0.55 5.5 HO7RN-F 3X1.5 CBL ML 10 3.36 33.6 MYYUP 2X0.75 CBL ML 10 0.84 8.4 BEC ECO SPIRAL 55W E27 include taxa verde 0.80lei/buc Buc 30 21.01 630.3 BEC ECO SPIRAL 65W E27 include taxa verde 0.80lei/buc Buc 45 26.89 1210.05 LAMPA STRADALA E27 MAX 160W Buc 5 63.03 315.15 MASTER PL-L 36W/840/4P include taxa verde 0.85 lei/buc Buc 50 14.29 714.5 TYIR 16+25 ML 150 5.04 756
- Număr anunț
- DA26074554
- Autoritate contractantă
- COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.826,76 RON
- Valoare atribuită
- 5.826,76 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.