Atribuită
Cumpărare directă
CD BUC 3.000 0.8403 TEXT MARKER BUC 3.000 1.6807 ETICHETE COALA BUC 7.000 0.4202 PIX GEL BUC 20.000 0.8403 Z-URI VERZI BUC 4.000 3.2773 BURETIERA GEL BUC 4.000 3.2773 DVD BUC 20.000 1.0924 PLIC CD BUC 20.000 0.0840 FORFECUTA BUC 1.000 20.1681 MARKER CD BUC 1.000 2.4370 CARTON ALB BUC 20.000 0.2521 PAHARE PLASTIC BUC 2.000 4.2017
- Număr anunț
- DA26074771
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "AXENTE SEVER" AIUD (CUI 12840966)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,11 RON
- Valoare atribuită
- 113,11 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.