Atribuită Cumpărare directă

TONER SKYPRINT/JUST/MASTER HP CB435A/CB436A/278A/285A -3 buc -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA26092923
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,46 RON
Valoare atribuită
176,46 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,46 RON

din 176,46 RON estimat