Atribuită
Cumpărare directă
1 ROBINET PPR D20 CU VENTIL BUC 116; buc 116 10,80 2 ROBINET ALAMA D1/2 TRECERE FE-FI BUC 10; buc 10 7,20 3 MUFE PPR D20 BUC 50; buc 50 0,20 4 COT PPR D20 BUC 50; buc 50 0,20 5 TEU PPR D20 BUC 50; buc 50 0,39 6 RACORD SCURGERE FLEXIBIL D110 BUC 10; buc 10 3,40 7 Racord flexibil pentru chiuveta, cu ventil, 1"1/2, D 40 BUC 50; buc 50 3,40 8 BATERIE STATIVA, DUBLA COMANDA CU PIPA LUNGA PIVOTANTA BUC 3; buc 3 26,00
- Număr anunț
- DA26098905
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.646,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.646,30 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.