Atribuită Cumpărare directă

Monorola hartie 2STR 300M

Număr anunț
DA26092144
Autoritate contractantă
COMUNA STRAJA (CUI 4441360)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39514300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,96 RON
Valoare atribuită
105,96 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,96 RON

din 105,96 RON estimat