Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Invata bunele maniere cu licuricii prescolari. Educatie pentru societate 3-6 ani - Mirela Fiser ISBN: 9786068537764 - Caba - A6E4 10 BUC 8.5714 85.71 5% 4.29 90 2 Steluta Literelor. Fise de Educarea limbajului pentru grupa mare 5-6 ani - Mirela Fiser ISBN: 9786068537856 - Caba - A9C5 6 BUC 8.5714 51.43 5% 2.57 54 3 Steluta Vorbitoare- Fise de Educarea limbajului pentru grupa mijlocie ISBN: 9786068537795 - Caba - A9D6 6 BUC 8.5714 51.43 5% 2.57 54 Total fara TVA 5 % 188.57 Lei Total TVA 5 % 9.43 Lei Total 198 Lei
- Număr anunț
- DA26069405
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MARIN PREDA (CUI 16218223)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188,57 RON
- Valoare atribuită
- 188,57 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.