Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria B, valabilitate 12 luni pt.DACIA MS-08-EHE conform facturii 4093090/05.08.2020 Tg.Mures

Număr anunț
DA26090197
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,82 RON
Valoare atribuită
389,82 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,82 RON

din 389,82 RON estimat