Atribuită Cumpărare directă

Furnizare: Aparat masură-tester de tensiune și continuitate Uni-T = 1 buc. Produsul va fi însoțit de factura fiscală și de documentele aferente. În cazul în care Furnizorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate prin comandă, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din obligația nerealizată din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, până la îndeplinirea efectivă a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat. În cazul în care Achizitorul nu își onorează obligațiile de plată în termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA26096741
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 9624881)
Cod CPV
38540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,49 RON
Valoare atribuită
168,49 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,49 RON

din 168,49 RON estimat