Atribuită
Cumpărare directă
KIT PIESE EPSON WorkForce Enterprise WF-M20590 Contine : Maintenance Box WorkForce Enterprise WF-M20590 Feed roller, MP Tray cod 1720307 Feed roller, C1 cod 1720306 Feed roller, C2 cod 1720306 Feed roller, C3 cod 1720306 Feed roller, C4 cod 1720306 Feed roller, ADF 1720308 Filter WorkForce Enterprise WF-M20590 1720309
- Număr anunț
- DA26097896
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.490 RON
- Valoare atribuită
- 2.490 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.