Atribuită Cumpărare directă

role pentru masini de calcul, hartie simpla, un exemplar, tip offset, culoare alba, min. 55 g/mp, latime 57 mm, lungime min. 25 m

Număr anunț
DA26101281
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
Furnizor / câștigător
ECRSERV IASI SRL (CUI 15146633)
Cod CPV
30145100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat