Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Hartie fotosensibila Sony UPP 84 HG Calitate glossy - superioara Format - rola Dimensiuni - 84mmx12,5m Se foloseste pentru imprimantele din seria Sony UP-D 711 Produsul prezinta declaratie de Conformitate (CE) in concordanta cu Directiva 93/42/CEE a Consiliului Europei privind dispozitivele medicale

Număr anunț
DA26099724
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat