Atribuită
Cumpărare directă
Detector de bucla, 2 canale, FG2, compatibil tehic cu detectorul de bucla tip MOTORLINE MD 100. Detectorul mai include: Sursa in comutatie iesire 27,6 VDC Reglabila +15%/-5%, 2,7 A Protectie la suprasarcina / scurtcircuit Functie incarcare acumulator In carcasa metalica de protectie
- Număr anunț
- DA26149680
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- SPECTRUM ELECTRONICS SRL (CUI 16364954)
- Cod CPV
- 35120000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.890 RON
- Valoare atribuită
- 2.890 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.