Atribuită Cumpărare directă

COCA COLA 0,5PET, conform cu oferta, 48 buc. bauturi racoritoare carbogazoase pentru evenimentul ”Decernare titluri si distinctii” in cadrul actiunii ”Zilele Aradului” editia 2020 in data de 21 august 2020.

Număr anunț
DA26169596
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15980000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,44 RON
Valoare atribuită
121,44 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,44 RON

din 121,44 RON estimat