Atribuită Cumpărare directă

Reparatie masina spalat rufe model HF450, care include urmatoarele: - inlocuire 1 Kit rulmenti, 3 buc electrovalva de alimentare muler apa 1 cale, 2 buc electrovalva de alimentare apa 3 cai si manopera aferenta.

Număr anunț
DA26176328
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
50532000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.562,40 RON
Valoare atribuită
22.562,40 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.562,40 RON

din 22.562,40 RON estimat