Atribuită Cumpărare directă

MASCA LARINGIANA DE UNICA FOLOSINTA CU ACCES GASTRIC SEPARAT - SUPREME (DE GENERATIA A II-A) NR. 3.5-5 BUCATI , NR.4-5 BUCATI , NR. 4.5- 5BUCATI , NR. 5 -5 BUCATI -ATI PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26170350
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat