Atribuită
Cumpărare directă
Masina de spalat rufe Arctic APL81012BDW3, 8kg, 1000rpm, A+++, Alb, APL81012BDW3 Tip incarcare: Frontala Capacitate (kg): 8 Viteza de centrifugare (rpm): 1000 Clasa energetica: A+++ Viteza de centrifugare: 800-1000 Consum energie anual (kW/an) *: 195 Clasa eficienta spalare: A Clasa eficienta stoarcere: C Afisaj: LCD Material tambur: Otel inoxidabil - AQUA SURF Uscator: Nu Descriere Functii: ECO DOSE FLOW-CONTROL CERTIFICARE WOOLMARK AQUA SAFE Programe speciale: CAMASI (rece-60˚C) ANTIALERGIC + CULORI INCHISE ARTICOLE DE IARNA LENJERIE DELICATA Bumbac: Standard Eco Sintetice: Da Delicate: DELICATE 30°C Mix: MIXT 40 (RECE-40°C) Rapid: MINI/MINI14' Optiuni: PRESPALARE RAPID+ Control balans: Da Extra clatire: Da Pornire intarziata: Da Blocare acces copii: Da Altele Nivel zgomot spalare (dB(A)): 61 Nivel zgomot centrifugare (dB(A)): 75 Diametru hublou: 34 cm Deschidere hublou: 170˚ Nuanta hublou: Gri Informatii generale: ECO HEATER DESIGN S-SHAPE Gabarit: Standard Culoare: Alb Incorporabila: Nu Dimensiuni Latime: 60 cm Adancime: 60 cm Inaltime: 84 cm Greutate bruta: 71 Kg Greutate neta: 70 Kg Brand: Arctic Garantie: 24 luni, APL81012BDW3 f09
- Număr anunț
- DA26151281
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 42716120-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.235 RON
- Valoare atribuită
- 1.235 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.