Atribuită
Cumpărare directă
Aspirator rwnt ro3759 1,cosgunoi pedala 5l 3,saci menaj35l 2,saci menaj240l 2,spraycolor prisma 21.00 1,nitrodiluant cutie tabla 209 900ml 8,diluant univ509 900ml 7,ideea rosu0.75l 2,ideea grimetal 0.75l 3,lac p mahon 2.5l 1,pensula 50 maner rosu5,ideea galben 0.75 2.
- Număr anunț
- DA26113422
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA DE SUS (CUI 4246220)
- Furnizor / câștigător
- GAMA-SZABO SRL (CUI 15822395)
- Cod CPV
- 44115800-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758,82 RON
- Valoare atribuită
- 758,82 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.