Atribuită Cumpărare directă

278/06.08.2020(DTIC) Acumulatori Electrici APC RBC 12

Număr anunț
DA26113843
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ALCO UNIVERSAL SRL (CUI 11596384)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.135 RON
Valoare atribuită
2.135 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.135 RON

din 2.135 RON estimat