Atribuită Cumpărare directă

1043836 SET 24 BAT ALC VARTA ENERGY LR6 AA 22,68 5 SET 3037401 DOZATOR DEZINF. LIMPIO CU SENZOR DD110 133,61 17 BUC 3037399 DOZATOR SAPUN LIMPIO CU SENZOR SD600S 100,84 12 BUC

Număr anunț
DA26164932
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PIETROASELE (CUI 28068952)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.518,77 RON
Valoare atribuită
3.518,77 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.518,77 RON

din 3.518,77 RON estimat