Atribuită
Cumpărare directă
CMIASVB SA achizitioneaza servicii de asigurare pentru: 1.B119ASV / UU1JSDF9660621548 Autoturism Dacia Lodgy (04.2012- >) 51.647 0 0% 0% 2.313 RON 2.B121ASV / UU1JSDF9659955058 Autoturism Dacia Lodgy (04.2012- >) 51.647 0 0% 0% 2.313 RON 3. B120ASV / UU1JSDF9660621549 Autoturism Dacia Lodgy (04.2012- >) 51.647 0 0% 0% 2.313 RON 4. B122ASV / UU1JSDF9660966879 Autoturism Dacia Lodgy (04.2012- >) 51.647 0 0% 0% 2.356 RON 5. B123ASV / UU1JSDF9660621547 Autoturism Dacia Lodgy (04.2012- >) 51.647 0 0% 0% 2.313 RON.
- Număr anunț
- DA26117650
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.608 RON
- Valoare atribuită
- 11.608 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.