Atribuită Cumpărare directă

10 4000239 ADEZIV CERESIT CM9 25KG BUC 3,00 20,94 52,79 10,03 20 5000722 IPSOS RIG. SUPER 25KG BUC 1,00 63,03 52,97 10,06 30 4005773 PROFIL PVC L 25X25MM 2.75M 32018-H40 BUC 20,00 12,50 210,08 39,92 40 1021765 SET 7 BURGHIE METAL 2607019673 BUC 1,00 40,34 33,90 6,44 50 7000016 BURGHIU SDS PLUS 10X100 596177 /26088337 BUC 1,00 17,67 14,85 2,82 60 7000092 BURGHIU SDS PLUS 8X100 2608833789 BUC 1,00 14,08 11,83 2,25 70 7000027 BURGHIU SDS PLUS 6X100 2608833778 BUC 1,00 11,91 10,01 1,90 80 7001039 BURG SDS PLUS 6X50 2608833777 BUC 1,00 9,33 7,84 1,49 90 8011465 SINA PVC MUNCHEN BM2 300 CM BUC 3,00 37,98 95,75 18,19 100 2001831 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368FF12 BUC 5,00 9,04 37,98 7,22 110 2001520 RACORD 701L 16X1/2M BUC 10,00 7,43 62,44 11,86 120 2006933 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 365MM12 BUC 5,00 14,60 61,34 11,66 130 2007265 ROBINET TUR RADIATOR 1/2 803 BUC 1,00 13,93 11,71 2,22 140 2001436 TEAVA PEXAL 16X2 APE M 20,00 3,40 57,14 10,86 150 3001449 BANDA TEFLON 1/2X0.075MM 572 BUC 10,00 0,86 7,23 1,37 160 5014497 PACHET STICKY VOP.LAV.INT.17L+AMORSA 4L BUC 3,00 82,99 209,22 39,75 170 5016019 VOPSEA PITURA NEGRU 0.6 L BUC 3,00 9,96 25,11 4,77 180 5012707 DANKE 01 EM USC RAP ALB 10L BUC 2,00 178,00 299,16 56,84 190 5001893 EMAIL IDEEA ROSU VIN 0,75L BUC 2,00 17,99 30,24 5,74 200 5001890 EMAIL IDEEA BEJ E51420 0,75L BUC 2,00 17,99 30,24 5,74 210 5000667 DILUANT 551 PET D551 P0,9L BUC 10,00 10,01 84,12 15,98 Pagina 2 220 5012817 SET TRAFALET 180X70 CU GRATAR HS 02-0221 BUC 2,00 13

Număr anunț
DA26111984
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN PAUNESCU (CUI 29438140)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.627,62 RON
Valoare atribuită
1.627,62 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.627,62 RON

din 1.627,62 RON estimat