Atribuită Cumpărare directă

2buc Electrozi de stimulare NimEclipse MEP Componenta: 1 buc x 2.0mm 2buc Electrozi pentru inregistrare NimEclipse: pret per cutie Componenta: 8 buc x 22mm/27G/2.0m 1 buc x 13mm/27G/2.5m 2 buc x 2.0x2.7cm/2.5m 1 buc x 3.5x5.0cm/2.0m B.O 12163

Număr anunț
DA26107062
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33120000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.254 RON
Valoare atribuită
2.254 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.254 RON

din 2.254 RON estimat